Kaufino: Ako máť nákupy pod kontrolou

Každému sa občas stane, že minie v obchode viac, ako plánoval. Napríklad ak robíte väčší nákup a zrazu vám do oka padne novinka, po ktorej zatúžite. Ako mať teda svoje nákupy pod kontrolou a ušetriť pri nich? Stačí sledovať internetovú stránku s akčnými letákmi Kaufino.

Sponzorovaný článok

 

Akčné letáky plné zliav

Kaufino je internetová stránka, na ktorej každý deň nájdete tie najnovšie letáky obľúbených obchodov. Ako iste viete, množstvo obchodov ako napríklad Lidl alebo Kaufland ponúka každý týždeň akčné letáky. V letákoch nájdete tovar v akcii a prehľad najnovších produktov.

Napríklad v obchode Tesco nakúpite aj výhodný sezónny sortiment, akým sú vianočné dekorácie, halloweenske kostými alebo letné produkty na záhradu. Ak chcete podobné produkty nakúpiť čo najvýhodnejšie, je dôležité mať prehľad. S tým vám pomôžu akčné letáky na Kaufino.

Ušetrite pri pravidelných nákupoch

Ak sa vopred informujete o tom, čo je v obchode práve v akcii, dokážete pri nákupe ušetriť. Stačí, ak si pred návštevou obchodu prezriete najnovší leták. Vďaka tomu budete vedieť, po čom v obchode siahnuť. Sledovanie letákov vám ušetrí čas strávený nakupovaním v obchode a zaručene aj peniaze. Kaufino si navyše môžete otvoriť kdekoľvek aj v mobile.

Ak zmeškáte ponuku nového tovaru v obchode, nemusíte zúfať. Obchody Lidl alebo Jysk ponúkajú zvyčajne rovnaký sortiment aj na svojich e-shopoch. Ak sa vám v letáku niečo zapáči, môžete si to objednať odkiaľkoľvek.

Každý deň nové zľavy

Platnosť letákov v obchodoch sa môže líšiť. Informácie o platnosti nájdete na Kaufino v indexe pod konkrétnym letákom. Napríklad obchod Billa Slovensko vydáva leták každý pondelok, no je platný až od stredy daného týždňa. Obchod Lidl publikuje svoje letáky vo štvrtok a sú platné až od nasledujúceho pondelka. Určite teda máte čas pripraviť sa na svoj nákup a nezmeškať ponuku výhodného tovaru v akcii.

Vďaka webovej stránke Kaufino si začnete užívať tie najvýhodnejšie zľavy.

Admin 10. 6. 2021 368
0 / 5 (hlasy: 0)

Diskusia k článku (0)