Články v kategórii: kalendár

S príchodom mesiaca máj je tu historický májový kvíz, v ktorom si môžete overiť vedomosti z májových dejín. Viete, aké významné udalosti našej histórie sa udiali v mesiaci máj? 

Viete, aké významné udalosti našej histórie sa udiali v apríli? Historický aprílový kvíz overí vaše vedomosti z aprílovej histórie. Otestujte sa a odhaľte významné udalosti a míľniky v dejinách, ktoré sa udiali práve v apríli.

Viete, aké významné dni nás v apríli čakajú? Tradičný aprílový kvíz na tému významných dní overí vaše vedomosti.

Začína sa astronomická jar a s ňou prvé jarné dni. Poznáte jarné pranostiky a porekadlá? V tomto zábavnom vedomostom kvíze si môžete overiť svoje vedomosti týkajúce sa jarných múdrostí. Jarný zábavný kvíz je tu pre vás.

Čo zaujímavé sa stalo v marci? V historickom vedomostnom kvíze sa dozviete, aké významné a zaujímavé udalosti sa udiali v mesiaci marec. Každý mesiac sa pozrieme na významné historické udalosti našich dejín a marcové dejiny nájdete práve v tomto kvíze.

Prichádza marec a s ním marcový kvíz zameraný na významné dni: svetové dni, medzinárodné dni, pamätné dni.

Čo zaujímavé sa stalo v histórii februára? V dejepisnom vedomostnom kvíze odhalíte významné, dôležité a zaujímavé udalosti, ktoré sa udiali v mesiaci február v našej histórii. Každý mesiac sa pozrieme na významné historické udalosti našich dejín. 

S mesiacom február prichádza tradičný februárový vedomostný kvíz, v ktorom nájdete otázky týkajúce sa svetových či medzinárodných dní, ktoré nás vo februári čakajú. 

Čo sa stalo v januári? V tomto vedomostnom kvíze odhalíte významné, dôležité a zaujímavé udalosti, ktoré sa udiali v mesiaci január v našej histórii. Každý mesiac sa pozrieme na významné historické udalosti našich dejín. 

Viete aké významné dni nás čakajú v januári? Opäť je tu tradičný kvíz týkajúci sa významných dní, ktoré nás čakajú v januári: januárové sviatky, medzinárodné dni v januári či svetové dni v januári. 

December sa blíži a s ním prichádza tradičný kvíz týkajúci sa významných dní, ktoré nás v decembri čakajú: decembrové sviatky, medzinárodné dni decembra, svetové dni a pod. 

Kvíz o významných dňoch v novembri: aké významné dni nás čakajú v mesiaci november? Overte si svoje vedomosti a zistite, čo všetko môžeme tento mesiac oslavovať.

Kvíz o októbri: aké významné dni nás čakajú v mesiaci október? Overte si svoje vedomosti a zistite, čo všetko môžeme tento mesiac oslavovať.

Končí sa leto, blíži sa september a s ním nový kvíz zameraný na významné septembrové dni. Opäť si môžete overiť svoje vedomosti z toho, aké významné dni nás najbližší mesiac čakajú.

Prichádza mesiac august a s ním náš tradičný augustový kvíz na tému, aké významné dni nás v auguste čakajú. Medzinárodné dni, svetové dni, pamätné dni pre Slovensko - overte si svoje vedomosti a znalosti a pripravte sa na august.

Aké sviatky a významné dni nás čakajú v júli? Prichádza tradičný vedomostný kvíz o významných júlových dňoch, pamätné dni, medzinárodné dni a ďalšie. Tu si môžete overiť svoje vedomosti a znalosti a lepšie sa tak pripraviť na júl.

Prichádza mesiac jún a s ním kvíz o významných júnových dňoch. Viete, ktoré významné udalosti nás v júni čakajú? Aké pamätné dni si Slovensko pripomína v júni? Otestujte si vedomosti.

Viete, aké významné dni nás čakajú v máji? Každý deň je niečím výnimočný. V tomto vedomostnom kvíze sa pozrieme na svetové dni, medzinárodné dni, európske dni a ďalšie významné májové dni, ktoré si v máji pripomíname.

S príchodom mesiaca apríl prichádza aprílový zábavný kvíz. V ňom si už tradične môžete overiť svoje vedomosti týkajúce sa pranostík a porekadiel vzťahujúcich sa na mesiac apríl.

S príchodom mesiaca marec vychádza zábavný marcový kvíz. Overte si svoje vedomosti týkajúce sa marcových porekadiel, pranostík, sviatkov či ďalších udalostí súvisiacich s mesiacom marec.

Máme tu druhý mesiac v roku 2021 a s ním tradičný februárový zábavný kvíz, v ktorom si môžete otestovať svoje vedomosti týkajúce sa februárových pranostík, porekadiel, sviatkov či ďalších javov súvisiacich s mesiacom február.

S príchodom januára prichádza tradičný zábavný januárový kvíz. V ňom sa okrem iného môžete otestovať, aké sú vaše vedomosti týkajúce sa januárových pranostík, porekadiel, sviatkov či ďalších javov súvisiacich s mesiacom január.