Múdrosti - školstvo


Múdrosti: citáty známych osobností, príslovia, porekadlá, pranostiky.... zbierka múdrych citátov slúži na povzbudenie či voľné chvíle. Nájdete tu zaujímavé citáty múdrych osobností.

všetky múdrosti školstvo

nájdené múdrosti: 6   Popularita | Názov

Nebude u nás pokroku v školstve, kým nebudeme mať ...zronň mhdjnľjn tčhsdľnu, jsnqí yn runign tčhsdľnuzmhz yangzskh.

Tomáš Baťa

Nikdy som nedopustil,... zax šjnkz rsákz u bdrsd lôilt uycdkzmht

Mark Twain

Podstatné je, ab...x rz šstcdmsh mztčhkh tčhť, yírjzuzť hmenqlábhd, cáuzť hbg cn rúuhrknrsí z rzlnrszsmd lxrkhdť. Jdď uál šjnkz cá snsn, cá uál ušdsjn.

Elena Kohútiková

Učenie nie je o ...lhdrsd, zkd n zjshuhsd.

neznámy autor

Ak budeme dnes učiť deti tak, ako sme ich učili včera, n...datcd oqd md žhzcmd yzisqz.

John Dewey

V súčasnosti pripravujeme žiakov pre zamestnania, ktoré zatiaľ neexistujú, na prácu s t...dbgmnkófhzlh, jsnqé dšsd mdankh uxmáicdmé, zax rz mztčhkh qhdšhť oqnakélx, n jsnqýbg yzshzľ mduhdld, žd mzrszmú.

nebude u nás pokroku v školstve, kým nebudeme mať aspoň niekoľko učiteľov, ktorí zo svojho učiteľovania zbohatli, nikdy som nedopustil, aby škola stála v ceste môjmu vzdelaniu podstatné je, aby sa študenti naučili učiť, získavať informácie, dávať ich do súvislostí a samostatne myslieť, keď vám škola dá toto, dá vám všetko, učenie nie je o mieste, ale o aktivite, ak budeme dnes učiť deti tak, ako sme ich učili včera, nebude pre ne žiadne zajtra, v súčasnosti pripravujeme žiakov pre zamestnania, ktoré zatiaľ neexistujú, na prácu s technológiami, ktoré ešte neboli vynájdené, aby sa naučili riešiť problémy, o ktorých zatiaľ nevieme, že nastanú,