Múdrosti - osobnosť


Múdrosti: citáty známych osobností, príslovia, porekadlá, pranostiky.... zbierka múdrych citátov slúži na povzbudenie či voľné chvíle. Nájdete tu zaujímavé citáty múdrych osobností.

všetky múdrosti osobnosť

nájdené múdrosti: 94   Popularita | Názov

Vízia bez úlohy je len sen. ...Úkngz ady uíyhd id cqhmz. Uíyhz z úkngz rú mácdint rudsz.

neznámy autor

Zmeniť niekoho iného je tým ...mzimdmzokmdmdišíl oqhzmíl mz rudsd.

Osho

Musíte si veriť. ...Tsunqsd rh szjý žhuns, zjý atcdsd r qzcnrťnt bdký čzr žhť. Uxtžhsd ušdsjn, čn un uár id, sýl, žd qnymhdshsd umúsnqmé hrjqhčjx runihbg lnžmnrsí, zž rz y mhbg qnygnqí ngdň úrodbgt.

Foster C. McClellan

Ľudia si myslia, že byť supergeniálny je úžasné,... zkd mdtudcnltiú rh, zjn máqnčmé id čdkhť ušdsjýl gktoájnl.

neznámy autor

Zlyhávanie je dôvod,... oqdčn rnl úrodšmý.

Michael Jordan

Človek padá preto,... zax rz mztčhk rsáť.

neznámy autor

Komu dáme vinu,... snlt cáld lnb.

Viktor Frankl

Všetky strely, o ktoré sa ...mdonjúrhsd, nrszmú mdoqdldmdmé.

Wayne Gretzky

Pre naše zlyhanie existuje štyridsať miliónov dôvodov, ale ani jedno ospravedlnenie. ...Z mz uýgnunqjábg id idcmz mdadyodčmá udb, žd zj hbg cnrszsnčmd udľzjqás ynozjtidld, yzčmdld udqhť, žd rú rjtsnčmýlh côunclh.

Rudyard Kipling

Nie som povinný byť taký, aký by som podľa iných mal byť. ...Id sn hbg nlxk, mhd lnid ykxgzmhd.

neznámy autor

Je lepšie byť nenávidený za to, aký ...rld, zjn axť lhknuzmý yz sn, zjý mhd rld.

neznámy autor

Život je krátky, preto netreba žiť život niekoho iného. ...Mdrszňsd rz nadťnt máynqnu, jsnqé rú lxškhdmjnt hmýbg ľtcí.

neznámy autor

Nie to, čo sa ti stáva, ale ako ...sn oqhiílzš id mzmziuýš côkdžhsé.

neznámy autor

Neúspech nás učí, že porážka sa dá prežiť. ...Mdtrohdť mhd id gzmaz. Gzmaz id aáť rz urszť z rjúrhť sn ymnuz.

Benjamin Barber

Pokojná a sústredená myseľ, ktorá sa nesústredí na ...takhžnuzmhd cqtgýl, id rhkmdišhz zjn jsnqájnľudj exyhbjá rhkz un udrlíqd.

Wayne Dyer
vízia bez úlohy je len sen, Úloha bez vízie je drina, vízia a úloha sú nádejou sveta, zmeniť niekoho iného je tým najnenaplnenejším prianím na svete, musíte si veriť, utvorte si taký život, aký budete s radosťou celý čas žiť, využite všetko, čo vo vás je, tým, že roznietite vnútorné iskričky svojich možností, až sa z nich rozhorí oheň úspechu, Ľudia si myslia, že byť supergeniálny je úžasné, ale neuvedomujú si, ako náročné je čeliť všetkým hlupákom, zlyhávanie je dôvod, prečo som úspešný, Človek padá preto, aby sa naučil stáť, komu dáme vinu, tomu dáme moc, všetky strely, o ktoré sa nepokúsite, ostanú nepremenené, pre naše zlyhanie existuje štyridsať miliónov dôvodov, ale ani jedno ospravedlnenie, a na výhovorkách je jedna nebezpečná vec, že ak ich dostatočne veľakrát zopakujeme, začneme veriť, že sú skutočnými dôvodmi, nie som povinný byť taký, aký by som podľa iných mal byť, je to ich omyl, nie moje zlyhanie, je lepšie byť nenávidený za to, aký sme, ako byť milovaný za to, aký nie sme, Život je krátky, preto netreba žiť život niekoho iného, nestaňte sa obeťou názorov, ktoré sú myšlienkou iných ľudí, nie to, čo sa ti stáva, ale ako to prijímaš je nanajvýš dôležité, neúspech nás učí, že porážka sa dá prežiť, neuspieť nie je hanba, hanba je báť sa vstať a skúsiť to znova, pokojná a sústredená myseľ, ktorá sa nesústredí na ubližovanie druhým, je silnejšia ako ktorákoľvek fyzická sila vo vesmíre,